Hızlı Uzman Görüşü Alın!

 

Websitemizde profesyonel özgeçmiş/ön yazı hazırlama, Linkedin profil hizmetleri, mülakat hazırlıkları, kariyer ve iş hayatına dair bir çok faydalı bilgi detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

 

Bunlar dışında, elinizdeki özgeçmişinizin nitelik kontrolü, başvurmak istediğiniz pozisyonlara ve şartlara uygunluğu,  iş arama danışmanlığı, Linkedin kullanımı, mülakat hazırlığı, insan kaynakları sistemleri ve alanları hakkında kapsamlı uzman bilgi almak istemeniz durumunda Smart Career Turkey kurucusu, İnsan Kaynakları profesyonel danışmanı Banu Çakar ile telefon görüşmesi randevusu için 100 TL  (30 dk) ödeme yaparak, bilgi edinmek istediğiniz sorularınıza hızlı cevapları alabilir, doğru kaynaklara zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Bu Hizmeti Nasıl Kullanacaksınız?

 

1.ADIM : Hizmet bedeli olan 100 TL ödemenizi aşağıda bilgisi bulunan banka hesabımıza yapınız.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., 933 – Suadiye Şubesi 

IBAN : TR79 0006 7010 0000 0091 6626 09

 

2.ADIM : Soru/Sorularınızı belirleyip, e-mail ile bize gönderiniz.                          (mail adresimiz: banu@banucakar.com)

Mail başlığınıza “Telefon Görüşmesi Randevu” yazınız.

 

3.ADIM : E-mailiniz bize ulaştıktan sonra sorularınız alınır ve telefon görüşmeniz için uygun takvim ve zaman dilimi tarafınıza iletilerek, randevunuz oluşturulur. 30 dk. sürecek görüşme ile tüm sorularınız ve merak ettikleriniz cevaplanır.

 

4.ADIM : Süre tamamlanınca telefon görüşmesi sonlandırılır.