Özgeçmişlerin, insan kaynakları uzmanları tarafından maksimum ortalama 15 saniye içerisinde genel olarak bakılıp gözle tarandığını biliyor muydun?

Evet sadece 15 saniye içinde CV’in ya ik uzmanının dikkatini çeker ve kısa listeye girer ya da rafa kaldırılır unutulur gider. Bu nedenle doğru şekilde hazırlanmış bir özgeçmiş senin en güçlü kişisel pazarlama enstrümanlarından biridir.

Etkili bir özgeçmiş, başvurduğun işe en uygun aday olduğunu anlatan kişisel bir pazarlama dökümanıdır.

Bu nedenle özgeçmişini en doğru, verimli ve güçlü şekilde hazırlamalısın. Cv’in seni diğerlerinden öne geçirecek, hakkında efektif bilgileri verimli ve hedef odaklı şekilde vermeli. Eğer iyi düzenlenmiş bir özgeçmişin yoksa istediğin iş icin görüşme daveti almayı bekleme😞

Profesyonel hazırlanmış bir özgeçmişle güvercinlerin arasındaki flamingo olabilirsin !

Neden Profesyonel CV Hazırlama Hizmeti ?

  • Profesyonel Özgeçmişini hazırlarken uluslararası bir özgeçmiş tasarım programı kullanıyor, kaliteli içerik ve görsel tasarımın gücünü birlikte kullanıyoruz.
  • Hazırladığımız tüm özgeçmişler kişiye ve kariyer hedeflerine özel özet ön yazısı (kariyer hedefleri-ön bilgi) ile birlikte hazırlanır ve bunun için ek bir hizmet bedeli talep edilmez.
  • Profesyonel Özgeçmişini hazırlarken seninle birebir iletişimde oluyor ve aynı zamanda yorum, görüş, yönlendirme ve önerilerimizi de bu iletişim sürecimizde seve seve paylaşıyoruz.
  • Tarafımızdan hazırlanan türkçe ve/veya ingilizce özgeçmişler, yurtiçi ve yurtdışı iş başvuruların, aynı zamanda yerel ve global kurumlara başvuruların için rahatlıkla kullanabileceğin yüksek kalitede metin ve format standartlarını içeriyor.
  • Hazırlanan profesyonel özgeçmişin planlı iş programımıza göre, min.5 – max.7 işgünü içinde mail ile size gönderilir (pdf formatlı – yüksek çözünürlüklü)
  • LinkedIn Profil Oluşturma/Geliştirme hizmetimiz ile de LinkedIn profilini optimize ediyor ve etkinleştiriyoruz. LinkedIn Profil Oluşturma ve Geliştirme hizmetimizi de incelemeni öneririz.

 

Detaylı bilgi almak, tekil ve paket fiyatlarımızı öğrenmek ve CV hazırlama sürecinin başlaması için, banu@banucakar.com’a mail göndermeni rica ederiz.

Aldıkları hizmetlerle değerlerine değer katmış olan danışanlarımızın yorumlarını okumak için buraya tıklayın.