Banu ÇAKAR’ın Ruhsal Zeka (İyi İnsan) kitabını,

tüm online kitap satış sitelerinden temin edebilirsiniz. 

D&R, Kitapyurdu, BKM Kitap, İdefix, Amazon, Pandora, Kidega…vb.

 

Ruhsal zekâ (SQ), Türkiye için oldukça yeni ve henüz yeterince bilinmiyor, tanınmıyor. Ruhsal zekâ (SQ), dünyanın önde gelen fikir liderleri, iş ve yönetim insanları tarafından zeka türlerinin en kapsayıcısı olarak kabul ediliyor.

 

 

Banu Çakar’ın 2.kitabı olan Ruhsal Zeka(SQ)-İyi İnsan, kişisel hayatlarımızdan iş hayatımıza uzanan yolda, araştırma kaynakları ile Türkiye’de,  ruhsal zeka adına yazılmış en kapsamlı ve özgün kitap olma özelliğini taşıyor.

 

İnsan zekasının en derin ve kuşatıcı zekası olarak kabul edilen Ruhsal Zeka (SQ)’yı, sana ulusal ve uluslararası çalışmalar eşliğinde sunuyor. Önümüzdeki yılların liderlik, iş, insan yönetim stillerine damgasını vuracak olan bu zeka türü ile tanışmaya hazır mısın?

 

Liderliğin ruhunu hissedebilmek veya içimizdeki liderin ruhunu anımsayabilmek için çok teknik, bilimsel, teorik veya istatistiksel bilumum verilere ihtiyacımız yok!

İnsanların birbirlerinden farklı olmasını sağlayanlar, “kalp”leri ve “ruh”larıdır.

 

 

 

Liderlik yetilerinden bahsederken, ruhaniyete dokunmayan her şey yavan kalmaya mahkumdur. Çünkü yeni çağın liderliği, insanın ruhsal zekası(SQ) ile şekillenecektir. Giderek dünyada, iş ve yönetim trendleri de dahil olmak üzere çok daha etkin ve geçerli olacak ve 1900’lerden bu yana geliştirilmiş mevcut liderlik teorilerine “Ruhsal Zeka(SQ)” damgasını vuracaktır. Banu Çakar’ın ilk kitabı Ruhunla Düşün, ruhsal zeka ile şekillenen yeni dünya liderliğini hayat, aşk ve iş çerçevesinde anlatıyor. Çünkü ruh, liderliğin sır’at köprüsüdür.

 

Banu ÇAKAR’ın Ruhsal Zeka (İyi İnsan) kitabını,

tüm online kitap satış sitelerinden temin edebilirsiniz. 

D&R, Kitapyurdu, BKM Kitap, İdefix, Amazon, Pandora, Kidega…vb.