Sitemizden satın aldığınız aşağıdaki kitaplar (İyi İnsan ve Ruhunla Düşün), Banu ÇAKAR tarafından adınıza özel imzalanır ve gönderilir.

 

Ruhsal zekâ (SQ), Türkiye için oldukça yeni ve henüz yeterince bilinmiyor, tanınmıyor. Ruhsal zekâ (SQ), dünyanın önde gelen fikir liderleri, iş ve yönetim insanları tarafından zeka türlerinin en kapsayıcısı olarak kabul ediliyor.

 

 

Banu Çakar’ın 2.kitabı olan Ruhsal Zeka(SQ)-İyi İnsan, kişisel hayatlarımızdan iş hayatımıza uzanan yolda, araştırma kaynakları ile Türkiye’de,  ruhsal zeka adına yazılmış en kapsamlı ve özgün kitap olma özelliğini taşıyor.

 

İnsan zekasının en derin ve kuşatıcı zekası olarak kabul edilen Ruhsal Zeka (SQ)’yı, sana ulusal ve uluslararası çalışmalar eşliğinde sunuyor. Önümüzdeki yılların liderlik, iş, insan yönetim stillerine damgasını vuracak olan bu zeka türü ile tanışmaya hazır mısın?

  • (Kargo Ücreti Alıcıya Aittir)

    25 TL

 

Liderliğin ruhunu hissedebilmek veya içimizdeki liderin ruhunu anımsayabilmek için çok teknik, bilimsel, teorik veya istatistiksel bilumum verilere ihtiyacımız yok!

İnsanların birbirlerinden farklı olmasını sağlayanlar, “kalp”leri ve “ruh”larıdır.

 

 

 

Liderlik yetilerinden bahsederken, ruhaniyete dokunmayan her şey yavan kalmaya mahkumdur. Çünkü yeni çağın liderliği, insanın ruhsal zekası(SQ) ile şekillenecektir. Giderek dünyada, iş ve yönetim trendleri de dahil olmak üzere çok daha etkin ve geçerli olacak ve 1900’lerden bu yana geliştirilmiş mevcut liderlik teorilerine “Ruhsal Zeka(SQ)” damgasını vuracaktır. Banu Çakar’ın ilk kitabı Ruhunla Düşün, ruhsal zeka ile şekillenen yeni dünya liderliğini hayat, aşk ve iş çerçevesinde anlatıyor. Çünkü ruh, liderliğin sır’at köprüsüdür.

  • (Kargo Ücreti Alıcıya Aittir)

    25 TL

Banu Çakar imzalı 2’li kitap seti

SON 5 Adet!!

  • (Kargo Ücreti Alıcıya Aittir)

    50.00 TL

Kitapları, banka havalesi ile de satın alabilirsiniz. Havalenizin açıklama kısmına KİTAP Ödemesi olduğunuz yazmayı unutmayınız. Ödemeyi gerçekleştirmenize müteakip, kitaplarınız gönderilir.

Banka bilgilerimiz;

Banu Çakar, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., 933 – Suadiye Şubesi 

IBAN : TR79 0006 7010 0000 0091 6626 09