Biz Kimiz?

 

Smart Career Turkey, profesyonel CV ve önyazı yazma hizmetleri, LinkedIn profil hizmetleri, Mülakat simülasyonu, Kariyer Mentorluğu konularında uzmanlaşmış kariyer danışmanlığı kurumudur. Özgeçmişler, bireyin kariyer becerilerinde ve yeteneklerinde en iyisini ortaya koymak, kişisel ve mesleki markasını doğru şekilde ifade etmek ve öte yandan sadece bireyin temel bilgilerinin ilham verici bir şekilde yazılmış bir özeti olmak yerine potansiyel işverenlere hitap etmek için özenle hazırlanır. Smart Career Turkey, insan kaynakları süreçleri, kariyer gelişimi, yetenek yönetimi konularında kapsamlı ve uzman bir tecrübeye sahiptir ve mümkün olan en yüksek standartlarda hizmet almanızı sağlar.

İşimiz 360 Career Branding

 

İşimiz, üst düzey profesyonellerin değerlerini doğru ve güçlü ifade ederek, kariyerlerini şekillendirmek onları işverenlerin ve/veya potansiyel müşterilerinin nezdinde tercih edilecek profiller olarak  konumlandırmaktır. Bununla birlikte iş profesyonelleri ve tüm endüstrilerdeki ileri görüşlü liderler için çekici özgeçmişler ve executive biyografiler yazmak, deneyimlerini ve değer ifadelerini yazıya dökmek, 360 kariyer markalama hizmetlerimizle (360 Career Branding) etkileyici ve görünür kılmaktır. SCT, Türkiye’nin bu alanda global standartlarda hizmet sunan ilk kurumudur.

Hedefimiz nedir?

 

Müşterilerimize, tüm dünya çapında iş fırsatları için kazanan profesyonel özgeçmişler hazırlamak, görüşmelerde başarılı olmaları ve sonuçta istedikleri/hak ettikleri işleri elde etmek için şanslarını en üst düzeye çıkarmaktan başka bir şey değildir. Müşterilerimizi dinlemek, değişen ihtiyaçlara cevap vermek için alanımızda dair dünyanın değişen ve dönüşen trendlerine hakim olmak ve hizmetlerimize bu vizyonları katmaktır.

Müşterilerimiz kimler?

 

Yeni mezun iş hayatına doğru ve güçlü şekilde adım atmak isteyen bireylerden, 20 yıl ve üzeri C Suite, Yönetim kademelerinde görev yapan profesyonellere, bunun yanısıra kariyer hızını değiştirmek ve/veya kariyer alanını – yönünü değiştirmek isteyen, kariyerlerinde daha iyi imkanlar kazanarak öne çıkmak isteyen farklı disiplinlerden tüm iş insanlarına hizmet sunuyoruz.

Hangi deneyime sahibiz?

 

Kurumumuz Banu Çakar liderliğinde; insan kaynakları ve kariyer alanında uzman, duyguları ile işini ayıran değil, bilakis profesyonelliğini duyguları ile güçlendirerek hizmet veren işini çok seven profesyonellerden oluşmaktadır. Kurucumuz Banu Çakar, insan kaynakları alanında önemli başarılara imza atmış, ülkemizin önde gelen ik ve kariyer uzmanlarından biri olarak kabul edilir. Sahip olduğumuz deneyim ve know-how, mümkün olan en yüksek standartlara sahip profesyonel hizmetler üretmemizi sağlamaktadır.