15 saniyeniz var!

 

Özgeçmişlere, insan kaynakları uzmanları tarafından ortalama max.15 saniye süre ile bakıldığını biliyor muydunuz? Evet sadece 15 saniye içinde özgeçmişiniz ya dikkat çeker ve kısa listeye girer ya da rafa kaldırılır unutulur gider. Bu nedenle doğru şekilde hazırlanmış bir özgeçmiş, en güçlü kişisel pazarlama araçlarınızdan biridir. Etkili bir özgeçmiş, başvurduğunuz işe en uygun aday olduğunu anlatan kişisel bir pazarlama dökümanıdır.

Klişelerde boğulmanıza gerek yok.

 

Ancak bir çok kişi bu işe nereden başlanması gerektiği, neleri-nasıl dahil etmesi gerektiği hakkında zorlanır. Smart Career Turkey’in devreye girdiği yer tam burasıdır. İstediğiniz iş hedefine doğru kariyer hikayenizi modern bir özgeçmişle anlatır; daha çok kapı açabilmenizi sağlar.

Profesyonelce yazılmış bir özgeçmişle kariyerinize yatırım yapın.

 

Dünya’da önde gelen ülkelerinde bir iş aramasının ortalama uzunluğu minumum 20 haftadır. Ancak bu süre ülkemizde daha da uzun olabilmektedir. İşsiz kaldığınız her hafta için, beş işgünlük bir çalışma haftası kazanmadığınız her günün maaşını kaçırmış oluyorsunuz. İstediğiniz işe daha hızlı başlayabilmeniz için size daha fazla mülakat sağlayabilecek profesyonelce yazılmış bir özgeçmiş sağlanır. Bu, iş arama sürenizi sadece bir ve/veya iki gün kısaltsa bile, ödediğiniz ücreti geri kazandınız demektir. Profesyonel özgeçmiş hazırlatmayı, kazanma gücünüze bir yatırım olarak düşünün.

Neden Özgeçmiş Hazırlama Hizmeti?

 

  • Profesyonel Özgeçmişini hazırlarken uluslararası bir özgeçmiş tasarım programı kullanıyor, kaliteli içerik ve görsel tasarımın gücünü birlikte kullanıyoruz.
  • Hazırladığımız tüm özgeçmişler kişiye ve kariyer hedeflerine özel özet ön yazısı (kariyer hedefleri-ön bilgi) ile birlikte hazırlanır ve bunun için ek bir hizmet bedeli talep edilmez.
  • Profesyonel Özgeçmişini hazırlarken birebir iletişimde oluyor ve aynı zamanda yorum, görüş, yönlendirme ve önerilerimizi de bu iletişim sürecimizde paylaşıyoruz.
  • Tarafımızdan hazırlanan türkçe ve/veya ingilizce özgeçmişler, yurtiçi ve yurtdışı iş başvurularınız, aynı zamanda yerel ve global kurumlara başvurularınız için rahatlıkla kullanabileceğin yüksek kalitede metin ve format standartlarını içerir.
  • Hazırlanan profesyonel özgeçmişin planlı iş programımıza göre, min.5 – max.7 işgünü içinde mail ile size gönderilir (pdf formatlı – yüksek çözünürlüklü)
  • LinkedIn Profil Oluşturma/Geliştirme hizmetimiz ile de LinkedIn profilini optimize ediyor ve etkinleştiriyoruz. LinkedIn Profil Oluşturma ve Geliştirme hizmetimizi de incelemenizi öneririz.

Profesyonellerin Tercihi

 

Hazırladığımız özgeçmişler Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen bir çok kurumunda görev alan çok sayıda profesyonelin tercihi oldu. Ve bu iş insanları Smart Career Turkey tarafından hazırlanan özgeçmişleri ile kariyer hedefleri doğrultusundaki kurumlar ve pozisyonlar ile görevlerine yükselerek devam ettiler.