Smart Career Turkey hakkında ne söylediler?

 

Tercih etmiş oldukları hizmetlerle değerine değer katmış olan tüm danışan dostlarımıza teşekkür eder;  hayat ve kariyer yolculuklarında başarılar dileriz. Burada kısmi olarak paylaşılan tüm hizmet değerlendirme yorumları, kendilerinin bilgi ve izinleri dahilinde paylaşılmakta olup, gizlilik esasımız nedeniyle soyadı bilgisine yer verilmemektedir.

Son çalışmanızı içeren mailinizi de almış olmakla beraber çalışmamız sonlandığı için biraz üzgünüm. Çünkü çalışmanın ilk temas noktasından itibaren enerjinizi bana o kadar güzel yansıttınız ki sayenizde motivasyonum arttı.Sizinle irtibat kurup dönüşünüzü aldığım ilk andan itibaren inanılmaz titizlikle ve paylaşmış olduğunuz takvime uygun çalıştınız ki öncelikle bunun için teşekkür etmek istiyorum.
Çalışmadan önce aklımda çok soru işaretleri vardı. “Bir cv de çalışılan yerler ve görevler dışında ne yer alır ki bende de hepsi yazıyor işte” mantığındayken yaklaşık sekiz sayfalık cv min iki sayfalık dopdolu bir tanıtımıma dönüştüğünü gördüm. Hatta öyle güzel noktaları ön plana çıkartmışsınız ki bunların cv de yer almasının gerekli olduğunu bile düşünmemiştim o zamana kadar. Cv lerden sonra aslında aktif olarak kullandığımı düşündüğüm LinkedIn profilimin de ne kadar amatörce ve yanlış olduğunu fark etmemi sağladınız. Bir gün içerisinde profilime yapmış olduğunuz sihirli dokunuşlarınızla beraber hem cv lerim ile uyumlu hale gelmiş oldu hem de çok çok profesyonel bir görünüm kazandı. Bununla beraber birkaç gün içerisinde hem görünürlüğüm arttı hem bağlantılarım kalitesi değişti hem de iş arama durumum ile ilgili dönüşler aldım. Herşey için size ve ekibinize çok çok teşekkür ederim.
İyi ki varsınız
Kübra İ.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket
Banu hanım merhaba,
Sizle tanışmadan önce Kariyer arayışımın yönünü belirleyemeyen, biraz da enerjisi düşük bir ruh hali içindeydim. İş başvurularımın etkin sonuçlanmaması ve bu işi farkında olarak kötü yapmak çok can sıkıcıydı. Sizle tanıştıktan sonra aslında bir değişim de geçirdim. Bir özgeçmişte;
Neyi nasıl ifade etmek gerekliydi? O doğru, o vurucu cümle neydi? Neyi Kime Nasıl ve ne kadar anlatmak gerekirdi? Anlatmak mı gerekirdi veya teknik konuları mı önce çıkarmak gerekirdi?
Aslında sorular o kadar arttırılabilirdi ki; sizinle tanıştık… Ne de güzel oldu…Çalışmanızın ve paylaşımlarınızın ardından sorularıma aldığım cevaplar beni çok mutlu etti. Özgeçmişimi aldığımda emeğiniz yanı sıra profesyonel bir farkındalık da olduğunu, baştan aşağıya bakış açısını değiştirdiğine şahit oldum.
Ve büyük keyif aldım. Her türlü desteğiniz emeğiniz ve profesyonel hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız, bu yolculuğumda bana müthiş bir dokunuş gerçekleştirdiniz. Teşekkürler
Saygılarımla
Can E.
Aldığı Hizmet :  Medium Paket (İngilizce)
20 yıllık kariyerimde CV’im ile ilgili hizmet almanın önemini sizden aldığım hizmetle fark ettim diyebilirim. Kendim bile okurken kaybolduğum  8 sayfa özgeçmişimin, 2 sayfada özetlenerek yetkinliklerimin ve tecrübelerimin bu denli düzenli, anlaşılır, net ve kariyer hedefimin yalın bir dille ifade edilmiş olması şimdiye kadar aldığım çok kıymetli hizmetlerden biri olmayı layıkıyla hak ediyor. Ayrıca bu zamana kadar bir Türkçe özgeçmişim hiç olmamıştı. Özgeçmişim elime ulaştığında öyle mutlu oldum ki bu zamana kadarki eksikliğini şimdi sayenizde anlıyorum. Objektif analiz, satır aralarını anlayabilen, düzenli çalışma takvimi, samimi, içten ve her görüşmemizde sözlü ve yazılı hizmetiyle müşterilerine her daim değer katmayı hedefleyen varlığınız için teşekkür ederim.
Şermin Ç.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket
Banu hanımla çalışmak benim için çok büyük bir şans oldu. Önce kendi kendime cv’mi toparlamaya ve anlaşılır bir hale getirmeye çalıştım ve işin içinden çıkamadım, bir yandan 15 yıllık bir akademik kariyerim var, bir yandan da profesyonel koçluğa adım atan bir yeni kariyerim var, bunları bir araya getirmek imkansız hale geldi, Banu hanım ve çalışma arkadaşları imdadıma yetiştiler, kendimi tamamen onların ellerine bıraktım. O kadar güzel güven verdiler ki bana, bundan sonraki tüm işle ilgili adımlarımı onlarla sürdürme kararı aldım. Profesyonelliği ve samimiyeti bu kadar güzel harmanlayan bir hizmete daha rastlamadım, yani aldığım paketin hizmetlerinden daha fazlasını verdiler bana. Banu hanımın kariyer hizmetlerini çevremdeki herkese tereddütsüz tavsiye edeceğim. Tekrar herşey için çok teşekkür ediyorum. Çok sevgilerimle.
Sırma G.
Aldığı Hizmet :  Toplam (Premium) Paket
Merhabalar Banu Hn; sizden talep etmiş olduğum Türkçe ve İngilizce CV, Türkçe ve İngilizce Önyazı ve İngilizce Linkedin Profili olmak üzere 5 hizmet aldım.  CV yazmak benim için word’un hazır CV şablonlarını, internetten örnek CV lere bakarak doldurmak kadar kolaydı. Daha doğrusu ben öyle zannediyordum.
Sizinle tanıştıktan sonra bunun öyle olmadığını fark ettim.
Profesyonel yaklaşımınız, detaylı ve titiz çalışmanız, öneri ve yol göstericiliğiniz, planlanan süre içerisinde çalışmanız takdire şayan.
Benim hazırlamış olduğum çalışmalarla, sizin danışmanlığınızda yapılan çalışma arasında fark yadsınamaz.
Zaten Linkedin profilimin yıldız seviyesine çıkması da bunun göstergesi olmuştur. Sabırla beni dinlediğiniz ve hedeflerime uygun çalışmalar yaptığınız için size sonsuz müteşekkirim.
Saygı ve Selamlarımla
Cüneyt A.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket
30 yıllık çalışma hayatımın ardından bir süre dinlenip yeniden çalışma kararı aldığımda internet üzerinden yapılacak iş başvurularının nasıl yapılacağı konusunda hiç bir fikrim yoktu. Kendimce ingilizce  cv oluşturdum ve bitirdiğimde kendime “harikayım, iyi biriş çıkardım” dedim. Taa ki biraz araştırıp YouTube’da Banu Hanım’ı keşfedene kadar. Hayal kırıklığımı dindirmenin yolunun bir danışmandan yardım almak olduğuna inandığımda sosyal medyadan Banu Hanıma ulaştım. Tam bir pofesyonel karşımdaydı. İstediğim herşeyi sordum ve cevabını aldım. Üstelik kendi fikirlerini paylaşmaktan hiç çekinmedi. Önerileri muhteşemdi. Bir kez daha inandım ki “İş bilenin, kılıç kuşanan”dır. Tecrübeli olsanız dahi bir bilene sormalı. 
Banu Hanım iyi ki iş dünyasında var ve iyi ki ben onunla tanıştım. Teşekkürler.
Fatma V.
Aldığı Hizmet :  Medium Paket (İngilizce)
Hizmetin genelinden memnun olduğumu belirtmek isterim. Özellikle Türkçe CV’mi sıfırdan oldukça başarılı bir şekilde hazırladınız.
Sürekli süreçle ilgili geri bildirimi vermeniz de ayrıca takdir edici.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık. Ayrıca iş arayış sürecim ile ilgili hizmet kapsamında olmasa da vermiş olduğunuz yönlendirmeler için de çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Bektaş Ö.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket
20 yıllık yönetici tecrübeme güvenerek internet sayfalarından indirdiğim CV şablonları kullanarak hazırladığım CV kanımca en iyi CV olduğunu düşünmüştüm. Ta ki Banu Hanım olaya el atana kadar. Titiz çalışma sonucunda İngilizce ve Türkçe CV ve ön yazı çok daha etkili bir seviyeye geldi. Yeni CV’ler İş tecrübemi ve yetkilerimi çok daha belirginleştirdi. CV’leri düzenledikten sonra Linkedin profilini güncelleştirdiler. Güncellemeden sonra profilim All Star seviyesine yükseldi. Hiç tahmin etmezdim ki, Linkedin profiliminin bu kadar eksiklerin olduğunu.
Çok başarılı bir çalışma oldu. Ayrıca çok keyif aldım. Çok teşekkür ederim.

 

Tuna Ç.
Aldığı Hizmet :  Toplam (Premium) Paket
Kariyerimde bir adım daha ileriye gitmek hep istiyordum fakat hiçbir zaman bunun için yeterli zamanı ayırmıyor, sürekli bahaneler buluyordum taki Banu Hanım’ın Youtube’daki motivasyon arttırıcı videolarınızı izleyene kadar.
Daha sonrasında Banu Hanım ile çalışmaya karar vedim ve kariyerimin için en doğru kararlardan biriydi. Detaylı bir  çalışmanın sonucunda mükemmel bir özgeçmişim oldu. İş yoğunluğum sebebi ile geceleri bana vakit ayırmanız beni çok etkiledi. Verdiğiniz hizmetin kalitesi tartışılmaz, şu an elimde tuttuğum özgeçmiş ile çok iyi yerlere geleceğimi biliyorum. Herşey için teşekkürler…
Elif A.
Aldığı Hizmet : Medium Paket (Türkçe)
Banu hanımın bu süreçte bana kariyerimle ilgili tüm detayları sorması, ekibinin ve kendisinin konu üzerindeki hassasiyeti ve sonucunda ortaya çıkan muazzam bir iş. Tekrardan çok teşekkür ediyorum, kariyerimle ilgili atacağım yeni bir adımda kendimi Banu Hanım ve profesyonel ekibinin eline tekrardan gönül rahatlığıyla bırakabilirim.
Efe E.
Aldığı Hizmet :  Toplam (Premium) Paket
Merhaba Banu Hanım,
İş yoğunluğumdan ve kısıtlı bir zamanımın olmasından dolayı profesyonel bir hizmet almak istedim ve internette araştırmalarım sırasında sitenize denk geldim. İlk bakışta profesyonel ve güven verici bir site görünümünden dolayı sizinle iletişime geçtim. Öncelikle çok hızlı bir şekilde geri dönüşünüz, ilginiz ve yardımlarınız için çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Tüm bir süreç boyunca ise sürekli iletim halinde olmanız, kısa sürede işlemleri sonuçlandırmanız ve tabi ki sabrınız için çok teşekkür ederim. Gerçek anlamda baştan sona profesyonel bir işti. Teşekkürler
Sena D.
Aldığı Hizmet : Standart Paket (İngilizce)
Banu Hanım merhaba,
Size, iş arama sürecimin başında rastlamayı çok isterdim, geç rastlamış olsam da desteğinizi almış olmaktan dolayı kendimi daha iyi hissediyorum. Aldığım hizmet, çevreme gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim kadar kaliteli. Samimiyet ve profesyonelliğin birbirine ne kadar çok yakıştığını bir kez daha deneyimlemiş oldum sayenizde. Yakın zamanda iyi haberler vermeyi diliyor, desteğiniz, anlayışınız için kalbimle çok teşekkür ediyorum.
Sevgi ve Saygılarımla.
Hale E.
Aldığı Hizmet :  Medium Paket (Türkçe) 
Smart Career Turkey’den Türkçe, İngilizce ve Linkedin hizmetinin olduğu 3lü paketi aldım. CVmi ilk halini verdiğimde zayıf bir CVim olduğunu biliyordum ama CVmin değiştiğinde bu kadar iyi olabileceğini beklemiyordum. Görüntü ve içerik bakımından mükemmel olan CVnin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu süreç boyunca bana CVmde yazan yazmayan herşeyi ayrıntısına kadar soran, sorularımı cevaplayan, verdiğim cevapları da değerlendirip onlar hakkında da başka sorular sorarak CVmin mükemmel hale gelmesine katkıda bulunan, CVmde yazdığım herşeyi en ince ayrıntısına göre sorgulayan ve mükemmel olması için uğraşan Banu hanıma çok teşekkür ederim. Ayrıca doğru bir çalışma programıyla CVmin türkçe ve ingilizce kısmını 4 gün gibi kısa bir sürede tamamladık. Bu CV hazırlama süreci bana CV hazırlamanın aslında ne kadar zor olduğunu ve herkesin en azından bir kere CVsini yazarken yardım alması gerektiğini gösterdi. Buna ek olarak Linkedin profilimde yapılan yeniliklere daha fazla iş imkanına, bağlantıya ulaşmamı sağlayacak ayarların yapılmasıyla orta güçlükte olan profilim all star seviyesine geldi. Bunun yanında gönderilen linkedin kullanım kılavuzu da bana Linkedinimi nasıl daha aktif, başarılı kullanabileceğim konusunda bir ipucu verdi.
Tibet Y.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket
Banu Hanım öncelikle tekrardan herşey için teşekkür ediyorum. Sizleri uzun bir süre önce internette denk gelme amacıyla keşfettim. Nasıl olur hiçbir şey bilmediğim için bir süre düşündüm. Sonra sizlerin yardımını talep ettim.
Gerçekten o kadar işinde profesyonel bir çalışanla
tanışma  fırsatı yakaladığım için çok şanslıyım. Harika bir iş çıktı.
Ve uzun bir süredir kimseyle mülakat tarzı görüşmelere çağırılmasam da Cv ve Linkedin profilim o kadar başarılı oldu ki; çok çok kısa bir süre içerisinde harika bir şirket beni görüşmeye çağırdı.
Kendisinin özverili ve temiz çalışmasından dolayı ve her fırsatta geri dönüş yapıp her konuda yardımcı olduğu için de ayrıca teşekkür ediyorum.
Harika bir insansınız. İyi günler.
Mert K.
Aldığı Hizmet : Medium Paket (Türkçe)
Merhaba Banu Hanım, bütün çalışmalar için teşekkür ederim.
Sizin desteğiniz olmasa böyle bir CV ve ön yazıyı ortaya çıkarmam mümkün değildi. Özellikle Linkedin konusundaki çalışmalarınıza hayran kaldım. İş arayışımda nasıl bir yol izleyebileceğimi ve firmalar tarafından farkedilebilirliğimi nasıl arttacağımı sürekli düşünüyordum. Sorularımın cevabı oldunuz.
İlgili ve titiz çalışmalarınız için tekrardan teşekkür ederim.
Mustafa B.
Aldığı Hizmet :  Toplam (Premium) Paket
Merhaba Banu Hanım, çok etkili bir LinkedIn profili ile karşılaştım. 
Ayrıca, özgeçmiş ve önyazılar da niteliklerimi ön plana çıkartan etkili bir yapıda olmuş. 
İşe, enerjinizi ve şevkinizi kattığınız aldığım hizmetten çok net anlaşılmaktadır.
Mülakat davetlerim peş peşe geliyor.
Allah işinizi rast getirsin. İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Ramazan A.
Aldığı Hizmet :  Toplam (Premium) Paket
İş arama sürecimde profesyonel bir CV oluşturmak konusunda, sizden hizmet almakla çok doğru bir karar vermişim. Öyle özverili, öyle içten, öyle samimi ve “İYİ” siniz ki, CV’mi hazırlatmamın üzerinden zaman geçmesine rağmen, benim gibi çok detaycı bir insanın her türlü ayrıntıyı didik didik ederek sorduğu sorulara dahi soğuk bir profesyonel gibi değil de, bir arkadaş gibi ve anında cevap veriyorsunuz.
Lider ruhlu profesyonellik bu olsa gerek. 
Size sadece CV’mi içime sinecek bir şekilde profesyonelce hazırladığınız için değil, aynı zamanda iyi bir insan olduğunuz için çoookk  teşekkür ediyorum.
Sevgi, saygı ve selamlarımla
Aynur K. 
Aldığı Hizmet : Standart Paket (Türkçe)
Her detayın üzerinden geçtiğimiz ve sürekli iletişim içinde olduğumuz bir çalışma oldu.
Yeni özgeçmişimin farkındalık oluşturacağından hiçbir şüphem yok.
Profesyonellik denilince aklıma ilk gelen isim Banu Hanım olacak.
Çalışma stili, izlenilen adımlar ve geribildirimler inanılmaz derecede üst düzeyde.
Her şey için çok ama çok teşekkürler Banu Hanım 🙂
Kaan Ç.
Aldığı Hizmet : Standart Paket (Türkçe) 
Merhabalar,
uzun süre sonra tam da iş arayışına başlayacağım dediğim noktada tesadüfen Banu hanımın YouTube videosuna rastladım. Aradığım kişiyi bulmuştum hiç de yanılmadım.
İyi ki tanışım sizi Banu hanım özgeçmişimi gönderdiğinizde gerçekten çok şaşırdım sanki beni senelerdir tanırmışçasına çok net ifade etmişsiniz.  Zaten özgeçmişimi gördükten sonra Linkedin hesabına da karar verdim.  Her işi profesyonele yaptıracaksın kelimesinin altını bir kez daha çiziyorum.
Kısaca Banu hanım işini özenle dikkatli sabırla yaparak profesyonelce hizmet sunmaktadır. Karar verememiş arafta kalan herkese mutlaka tavsiyemdir.
Banu hanım çok teşekkur ederim iyi ki tanıdım sizi sevgiler iyi çalışmalar.
Sena S.
Aldığı Hizmetler : Medium Paket (Türkçe)
Bugün benim için yeni bir dönüm noktasıydı.
Bugün benim için kışın içindeki kardan mutluluk çıkarmaktı.
Bugün benim için ufka bakabilmekti.
Bugün benim için mentörlüğü, tecrübesi, enerjisi, samimiyeti ile Banu Çakar’dı.
Hamra Ö.
Aldığı Hizmet : Talent Insights Raporu eşliğinde Kariyer Mentorluğu
Nasıl olur ? Nasıl yaparım? Nereden başlamalıyım?
Desteğe ihtiyaç duyduğum kritik bir zaman diliminde karşılaştım ve yardım aldım kendisinden.
Kesinlikle samimi ve profesyonel BÇ markasını yaratmayı başarmış.  Kendinize dahi ifade edemediğiniz ama var olan yeteneklerinizi cımbızla buluyor, çıkartıyor, parlatıyor ve özgeçmişinize işliyor.
Adım adım her detay için motive edici enerji verici ses kayıtları cabası:)
Herşey için çok teşekkür ederim. 
Merve Ç.
Aldığı Hizmetler : Medium Paket (Türkçe) 
Banu hanım merhaba öncelikle ilk defa cv hazırlayacağımdan dolayı daha öncede cv hazırlama konusunda bir çok youtube videolarınızı izlemem dahilinde ve araştırmam olduğu halde bu işin üstesinden gelemeyeceğimi anladım.
Banu hanım ve ekip arkadaşlarından yardım almaya karar verdim iyiki de yardım almışım özgeçmişim bu kader yalın anlaşılır ve düzenli bir şekilde olacağını tahmin etmiyordum ve  Tüm bu süreç boyunca ise sürekli iletim halinde olmanız, kısa sürede işlemleri sonuçlandırdığınız için teşekkür ederim. Saygılarımla
Halil S.
Aldığı Hizmet : Standart Paket + Mülakat Simülasyonu
Banu Hanım öncelikle emeğinize sağlık harika bir CV olmuş.
Dün akşam siz CV’yi gönderdiğinizde okumaya başladık ; eşim’in ilk tepkisi “ bu ben miyim?” oldu:)
Pozitif enerjiniz, samimiyetiniz ve ilginiz için sonsuz teşekkürler. O kadar şık , dolu dolu olmuş ki herşey için çok teşekkür ederiz.
Emeğinize ve ilginize tekrar tekrar teşekkür ederiz.
Kürşat G.
Aldığı Hizmetler : Standart Paket (Türkçe) 
İş hayatına atılmak üzere olduğum bu zor zamanımda, profesyonel bir destek almak istedim. En kısa sürede ve en güzel şekilde benimle ilgilendiniz. Bilgi ve tecrübeleriniz için çok teşekkür ediyorum. Artık gönül rahatlığı ile firmalara CV gönderebileceğim. Memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.
İyi çalışmalar
Elif  İ.
Aldığı Hizmet :  Standart Paket (Türkçe)
Merhaba Banu Hanım,
Öncelikle süreç boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ediyorum. Bu paketi satın almadan önce açıkçası nasıl bir çıktı seti ile karşılaşacağımı bilmiyordum, o yüzden de detaylı bir araştırma yapmıştım.
Temas ettiğiniz her çalışma beklentilerimin de üzerinde çıktılar verdi. Özellikle Linkedin profil optimizasyonu şaşırtıcı oldu benim adıma, çünkü çok etkin ve verimli kullandığımı düşünüyordum. Tekrar teşekkür ediyorum..
Hüseyin A.
Aldığı Hizmetler : Toplam (Premium) Paket 
Merhaba Banu Hanım,
Öncelikle hızlı geri dönüş ve hizmetten çok memnun kaldım;kısa bir süre içinde özgeçmişim, ön yazılarım hazırlandı ve benimle iletişime geçildi.
Özgeçmişim şuan çok daha anlaşılır, profesyonel bir dille aktarılmış, kapsamlı, dikkat çekici ve kesinlikle göze de hitap ediyor. Banu Hanım süreç boyunca çok ilgiliydi, titiz ve kaliteli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Umarım en yakın zamanda iyi haberlerimi kendileriyle paylaşacağım.
Merve K.
Aldığı Hizmet : Toplam (Premium) Paket