Kişisel / Kurumsal Markanız için Linkedin Profil Hizmetleri

 

Dünya çapında kullanılan ve süratle büyüyen profesyonel sosyal platform olan Linkedin işini geliştirmek ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenlere yönelik birçok olanak içeriyor.

  • Her saniye 2 yeni kullanıcı LinkedIn’e üye oluyor.
  • Toplamda 546 milyon + kullanıcısı var. Aylık aktif kullanıcısı 200 milyon.
  • Kullanıcıların %45’i üst düzey yönetici pozisyonunda bulunuyor.
  • Potansiyel B2B sosyal medya müşterilerinin %80’i LinkedIn’den geliyor.
  • Çalışanlar, diğer LinkedIn kullanıcılarına göre içerik ile %70 daha fazla etkileşime geçiyor. Platformunda 20 milyondan fazla şirket bilgisi ve 15 milyondan fazla aktif iş ilanı barındırıyor.
  • LinkedIn üzerinde her ay 100 binden fazla makale yayınlanıyor.
  • LinkedIn’in en bağlantılı meslekleri, birinci sırada İnsan Kaynakları (İK), ikinci sırada Ürün Yöneticiliği ve üçüncü sırada ise İş Geliştirme.

Sizin de doğru, güçlü ve etkili bir Linkedin profiliniz olabilir.

 

Bu denli ciddi öneme sahip bir sosyal medya kanalını daha doğru ve etkin kullanarak, iş hayatındaki başarınızı artırabilirsiniz. Linkedin profiliniz bu özeni hakediyor.

I – Kişisel ve Kurumsal Profil Hizmetleri

 

Kişisel LinkedIn Profili 

Eğer bir LinkedIn profiliniz yoksa; kullanıcı adı ve şifreniz belirlenir; özgeçmişinize göre profiliniz uçtan uca oluşturulur, tüm gerekli ayarlamaları düzenlenir ve optimizasyonu yapılır. Aktif kullanıma hazır şekilde size, çalışmamızın detaylı raporu ve tarafımızca hazırlanmış LinkedIn Kullanım Rehberi ile teslim edilir.

 

Eğer LinkedIn profiliniz varsa; tüm profilinizi kontrol edilir-düzenlenir, eksikleri tamamlanır, varsa hataları düzeltilir. Kariyerinize uygun anahtar kelimelere göre tanımlamalar yapılır, uzmanlık alanlarınız ve kariyer hedeflerinize uygun olacak şekilde düzenlenir. Aktif kullanıma hazır şekilde çalışmamızın detaylı raporu ve tarafımızca hazırlanmış LinkedIn Kullanım Rehberi ile teslim edilir.

 

** Linkedin Profil Oluşturma-Geliştirme hizmetimizi, Profesyonel Özgeçmiş hizmeti ile birlikte tercih etmenizi önemle öneririz. Kariyer hedeflerinize, yetkinliklerinize ve mesleki uzmanlık alanlarınıza göre hazırladığımız profesyonel özgeçmişiniz ile doğru orantılı olarak Linkedin profilinizi hazırlıyoruz.

 

Kurumsal LinkedIn Sayfası Oluşturma

Kurumunuzun sayfası oluşturulur (varsa kontrol edilir), gerekli tüm düzenlemeler ve ayarlamalar yapılır, eksiksiz şekilde aktif kullanıma hazır halde teslim edilir.

II – Kişisel / Kurumsal Markanız için Profesyonel LinkedIn Kullanımı Eğitimi (LinkedIn Branding)

 

Doğru ve etkili bir LinkedIn kullanımının nasıl yapılacağı uygulamalı olarak anlatılır. Dünya’dan ilham veren örneklerle ayrıntılı şekilde paylaşılır.

 

LinkedIn’da kişisel markalamasını güçlü yapmak isteyen çalışan / iş arayan bireyler, her seviyedeki yöneticiler için uygundur.

 

Birebir çalışma ya da sınıf eğitimi uygulaması şeklinde yapılır. (Uygulamalı olduğundan grup katılımcı sayısının max 20 kişi ile sınırlanması önerilir. Süre : 2 Saat)

 

Bireysel / Kurumsal eğitim talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.