LinkedIn profiliniz Dünya’ya açılan vitrininizdir.

 

Kendinizi bir uzman olarak konumlandırmak, bireysel ya da kurumsal markanız için rekabet ve kazanç avantajı sağlamak; mevcut/potansiyel işverenlerinizi veya müşterilerinizi etkilemek; iş fırsatlarını yakalamak ve gelirinizi artırmak için LinkedIn’in gücünden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek ister misiniz?

İş dünyası İçin LinkedIn’den daha İyisi henüz yok!

 

İşe alım uzmanlarının ve Headhunter’ların %90’nı aday bulmak ve işe alım yapmak için LinkedIn’i kullanıyor. Eğer kendi alan adınızı taşıyan bir websiteniz yoksa, hakkınızda internette yapılan aramaların %80’i LinkedIn profilinizden geliyor. Profiliniz optimize değilse, muhtemelen rakiplerinizden önce bazı harika iş fırsatlarını kaçırıyor veya daha da kötüsü, eksik doldurulmuş, sönük ve cansız profiliniz nedeniyle hayalinizdeki şirketle görüşme ya da müşterinizi etkileme şansınızı kaybediyorsunuzdur.

LinkedIn’de bir yıldız gibi parlamanızın zamanı geldi!

 

Bu denli ciddi öneme sahip bir sosyal medya kanalını daha doğru ve etkin kullanarak, iş hayatındaki başarınızı artırabilirsiniz. Linkedin profiliniz bu özeni hakediyor. LinkedIn profilinize YATIRIM yapmak için EN DOĞRU YERDESİNİZ!

I – Kişisel / Kurumsal Profil Hizmetleri

 

Kişisel LinkedIn Profili 

Eğer bir LinkedIn profiliniz yoksa; kullanıcı adı ve şifreniz belirlenir; özgeçmişinize göre profiliniz uçtan uca oluşturulur, tüm gerekli ayarlamaları düzenlenir ve optimizasyonu yapılır. Aktif kullanıma hazır şekilde size, çalışmamızın detaylı raporu ve tarafımızca hazırlanmış LinkedIn Kullanım Rehberi ile teslim edilir.

 

Eğer LinkedIn profiliniz varsa; tüm profilinizi kontrol edilir-düzenlenir, eksikleri tamamlanır, varsa hataları düzeltilir. Kariyerinize uygun anahtar kelimelere göre tanımlamalar yapılır, uzmanlık alanlarınız ve kariyer hedeflerinize uygun olacak şekilde düzenlenir. Aktif kullanıma hazır şekilde çalışmamızın detaylı raporu ve tarafımızca hazırlanmış LinkedIn Kullanım Rehberi ile teslim edilir.

 

** Linkedin Profil Oluşturma-Geliştirme hizmetimizi, Profesyonel Özgeçmiş hizmeti ile birlikte tercih etmenizi önemle öneririz. Kariyer hedeflerinize, yetkinliklerinize ve mesleki uzmanlık alanlarınıza göre hazırladığımız profesyonel özgeçmişiniz ile doğru orantılı olarak Linkedin profilinizi hazırlıyoruz.

 

Kurumsal LinkedIn Sayfası Oluşturma

Kurumunuzun sayfası oluşturulur (varsa kontrol edilir), gerekli tüm düzenlemeler ve ayarlamalar yapılır, eksiksiz şekilde aktif kullanıma hazır halde teslim edilir.

II – Profesyonel LinkedIn Kullanımı Eğitimi

 

 Türkiye’nin İLK & TEK EN KAPSAMLI Online LinkedIn Eğitimi

(6 Saat, 35+ Video)

 

Dünyaya açılan vitrininiz olan Linkedin potansiyel müşterilerinize ve/veya işverenlerinize ulaşmak ve ön plana çıkmak, görünür+tanınır bir uzman olmak için kullanabileceğiniz en güçlü platformdur. LinkedIn’de şunları yapmak ister misiniz?
↳ Wow dedirten güçlü ve optimize bir profil
↳ Daha çok profil görüntüleme alma
↳ Aramalarda daha çok bulunma
↳ Etkileyici içerikler yazma
↳Alanınızda bilinir/görünür bir uzman olma
↳ Takipçilerinizde artış
↳ Daha çok bağlantı daveti
↳ İş fırsatlarının size gelmesi
↳ İşe alınma

 

Hepsi mümkün! Ülkemizde bireylere ve kurumlara yapılandırılmış bir sistematikle LinkedIn profil hizmetleri (LinkedIn Branding) ve kullanım eğitimleri veren ilk kişilerden biri olan Banu Çakar’ın, global örneklerle hazırlamış olduğu İLK & TEK en kapsamlı online LinkedIn eğitimi ile küresel bir vizyonla LinkedIn profilinizi parlatın.