Linkedin Profil Hizmetleri (Bireylere / Kurumlara)

 

Dünya çapında kullanılan ve süratle büyüyen profesyonel sosyal platform olan Linkedin işini geliştirmek ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenlere yönelik birçok olanak içeriyor.

  • Her saniye 2 yeni kullanıcı LinkedIn’e üye oluyor.
  • Toplamda 546 milyon + kullanıcısı var. Aylık aktif kullanıcısı 200 milyon.
  • Kullanıcıların %45’i üst düzey yönetici pozisyonunda bulunuyor.
  • Potansiyel B2B sosyal medya müşterilerinin %80’i LinkedIn’den geliyor.
  • Çalışanlar, diğer LinkedIn kullanıcılarına göre içerik ile %70 daha fazla etkileşime geçiyor. Platformunda 20 milyondan fazla şirket bilgisi ve 15 milyondan fazla aktif iş ilanı barındırıyor.
  • LinkedIn üzerinde her ay 100 binden fazla makale yayınlanıyor.
  • LinkedIn’in en bağlantılı meslekleri, birinci sırada İnsan Kaynakları (İK), ikinci sırada Ürün Yöneticiliği ve üçüncü sırada ise İş Geliştirme.

Sizin de doğru, güçlü ve etkili bir Linkedin profiliniz olabilir.

 

Bu denli ciddi öneme sahip bir sosyal medya kanalını daha doğru ve etkin kullanarak, iş hayatındaki başarınızı artırabilirsiniz. Linkedin profiliniz bu özeni hakediyor.

Ne Yapıyoruz ?

 

Eğer bir LinkedIN profiliniz yoksa; kullanıcı adı ve şifrenizi belirliyor; özgeçmişinize göre profilinizi uçtan uca oluşturuyor, tüm gerekli ayarlarınızı yapıyor ve düzenliyoruz. Aktif kullanıma hazır şekilde size teslim ediyoruz.

 

Eğer LinkedIN profiliniz varsa; tüm profilinizi kontrol ediyor-düzenliyor, uçtan uca revize ediyor, tüm eksiklerini tamamlıyor, kariyerinize uygun anahtar kelimelere göre tanımlayıp, kolay bulunurluğunu sağlıyoruz. Uzmanlık alanlarınız ve kariyer hedeflerinize uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Aktif kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

 

Linkedin Profil Oluşturma-Geliştirme hizmetimizi, Profesyonel Özgeçmiş hizmeti ile birlikte tercih etmenizi önemle öneririz. Kariyer hedeflerinize, yetkinliklerinize ve mesleki uzmanlık alanlarınıza göre hazırladığımız profesyonel özgeçmişiniz ile doğru orantılı olarak Linkedin profilinizi hazırlıyoruz.