YouTube’da 10 Bin Olduk!

Daha dün gibi hatırlıyorum. 100 abone var yok bu yolculuğa başladım. Ve tabi yine mesleği İK olup düzenli video çekenler icin buralar yine dutlukken…:) Süregelen zaman icinde istikrarla, neredeyse hiç reklam yapmadan (ve tabi takipçileri ve izleyicilerimden başka bir destek görmeden) mütevazi paylaşımlarımla; tabiki zaman zaman demotive olarak ama moda deyimiyle “yılmazlıkla” devam ederek 01 Mayıs 2020 tarihinde gördüğüm sayı karşısında duygulandım.

Bilenler bilir YouTube’da bir kanal için duygusal kırılma sınırı vardır o da 10 bin abonedir.
01 Mayıs tarihinde Banu Çakar YouTube kanalı 170’in üzerinde liderlik, İk, kişisel gelişim, is hayatı ve kariyer videoları ile 10 bin aboneyi geçti.

 

İnsanlık icin küçücük ama benim icin büyük bir adım! Duyguluyum, gururluyum. Yarım milyon (500K+) izlenmeye de bir kaç ay içerisinde ulaşacağımızı düşünüyorum.

Ve bu rakamı 01 Mayıs emek ve emekçiler gününde görmek de ayrıca hoş oldu.
Hayatın kendisi bir muğlaklık, belirsizlik. İnsana düşen ise uyanık olmak ve her daim gayret etmek…
Başta insana ve hayata değer katmaya çalışan küçük büyük lakin halis bir kalp ile çalışan üreten herkesin emeklerine sonsuz saygımla…

Takip eden, izleyen, beğenen, paylaşan, seven sevmeyen (-biz de bir laf vardır düşmanını ekmekle besleyeceksin diye-) herkese kalpten teşekkürlerimle…

 

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz