Smart Career Türkiye 2021 Değerlendirme Raporu

Smart Career Türkiye olarak 2018 yılında, profesyonel özgeçmiş yazım hizmetlerine başladığımızda, ülkemizde bu işi yapan herhangi bir kişi ve/veya kurum yoktu.

Ülkemizde olmayan kariyer markalama hizmetlerinin, içerik kalitesini ve servis şekillerini belirlediğimiz geçen 3 yıl içerisinde, her deneyim seviyesinden iş insanına hizmet sunduk. Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşlarında görev alan üst düzey yöneticiler (VP, GM, GMY, Direktör, Müdür) ve ülkemizin en etkili CxO’ları arasında yer alan profesyoneller tarafından tercih edildik; çalışmalarımızla kişisel kariyer markalarını konumladık, eğitimlerimizle destekledik. Misal olduğumuz pazarda, ardımızdan gelenlere ilham verdik.

Türkiye’de yaptığımız işte İLK olmaktan gurur duyuyoruz. İlk ve öncü olmanın ciddi bir sorumluluk getirdiğinin de daima farkındayız.

Kurucusu olduğum Smart Career Türkiye, tasarladığımız ve sunduğumuz profesyonel kariyer hizmetlerini, dünyanın en ileri ülkelerinde uygulanan küresel standartlar eşdeğeri ile müşterilerimiz ile buluşturmaktadır.

Değerli müşterilerimizin tercih ve güvenleri ile bir yılı daha geride bıraktık. 2020 yılında yayınladığımız gibi, 2021 yılına dair genel bir değerlendirme özetimizi de kamuoyu ile paylaşıyoruz. Veriler bizlere, hangi deneyim seviyesinde, hangi sektörlerden iş insanlarının tercihi olduğumuzu, en çok hangi hizmetlerin tercih edildiğini ve yıl içinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri gösteriyor.

Bizleri tercih eden; hizmetlerimizle değerlerini layıkıyla konumlamaya çalıştığımız yöneticilerimize, içten yorumları ve mesajlarıyla nazik tüm takipçilerimize ve pırıl pırıl gençlerimize teşekkür ederiz.

2022 itibarıyla beraber çalışarak kariyer marka değerlerine değer katacağımız nice dostlara….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz