6 Yorum Var
 • İsmet Mısır
  Posted at 11:10h, 30 Mart Cevapla

  Banu hanım merhabalar ,

  Sizin ile sanırım 2 yıl önce tanıştık ve çok kıymetli bir destek aldım , tam o günlerde kariyerimde çok güzel gelişmeler oldu , maalesef linkdln profilimin hacklanması ise yanlış bir hareketle hesabı kapatmam vakası üzere bu ay yine beraber çalışma fırsatı bulduk , sizinle yazışırken kariyerimde yeni bir sayfa açıldı. Birincisi güzel yüreğiniz ve pozitif enerjinize çok inanıyorum , ikincisi yıllardır çıkardığınız kalite işin yanında duruşunuz , iş zaman disiplininiz ,ücretteki standartınız ve iyi niyetiniz ile sizinle çalışmaktan çok keyif aldım , Çalışmanız her zaman ki gibi yine mükemmel olmuş emeği geçen başta size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

  • Banu Çakar
   Posted at 14:21h, 04 Nisan Cevapla

   İsmet bey merhaba, kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kişisel kariyer markanızı emin ellere teslim etmiş olmakla 🙂 pek çok fırsatla kolaylıkla buluşacağınıza eminim. Kariyerinizde daimi başarılar dilerim.
   Selamlarımla,

 • Serkan FENER
  Posted at 11:11h, 18 Nisan Cevapla

  Slm

  Banu hanımın profesyonel cv hazırlama için sorduğu sorular ile bakış acısının daha da genişletip gerçekten önceki yaptığım çalışmaları tekrar hatırlatarak kendimi çok ama çok daha ifade edebilmemi sağladığı için tekrardan çok TEŞEKKÜRLER

  Saygılarımla

  • Banu Çakar
   Posted at 17:05h, 28 Mayıs Cevapla

   Çok teşekkürler Serkan bey kıymetli yorumunuz için.

 • Umut E.
  Posted at 13:49h, 28 Mayıs Cevapla

  Banu Hanım Merhaba,

  İlk dakikadan son dakikaya kadar ne kadar profesyonel ellerde olduğumu hissederek süreci tamamladık. Bu güven hissinin ne kadar doğru olduğunu çıkan sonuçta gördüm. Bundan sonra da sizinle birlikte farklı konularda birlikte yürümek istiyorum. Size ve ekibinizin emeğine sağlık. Teşekkürler

  • Banu Çakar
   Posted at 17:04h, 28 Mayıs Cevapla

   Çok teşekkürler Umut bey, tercihiniz olduğumuz için ve bu keyifli işbirliği için ben de teşekkür ederim. Farklı konularda da destek vermeyi daima isteriz.

Yorum Yaz