Türkiye’nin İLK LinkedIn Influencer Zirvesi (10.06.23)

“Influence” kavramının, İK literatüründe 28 alt başlığı olan oldukça kapsamlı bir “yetkinlik” olduğunu biliyor muydunuz? Sanıldığı kadar kolay değildir kısacası kan, ter, gözyaşı…

Yaptığınız iş ne olursa olsun (uzman, yönetici, girişimci…vb), hedef kitlenizin dikkatini doğru şekilde çekmek, işinizi büyütmek, kariyerinizi yükseltmek, fırsatları kendine çekmek, rekabet ve kazanç avantajı sağlamak mümkündür!

Bunu yapmanın en etkili yollarından biri düzenli şekilde içerik üretmektir. Bu şekilde zamanla “Görünür Uzman” ve “Etkili bir Kilit Kişi” olursunuz. Bunun için kullanabileceğiniz en geniş etkileşim sağlayan platformdan biri de LinkedIn’dir.

Nasıl yapacağınız ise, size, bilginize, vizyonunuza ve hayallerinize bağlıdır. Her zaman söylediğim gibi, “Bir iş en iyi onu yapandan öğrenilir”. Biz size ilham vermek ve bildiklerimizi/yaşadıklarımızı anlatmak için orada olacağız.

Sevgili Zeynep Kömürcü Bulut , LinkedIn’de etki sahibi isimlerin bir araya gelmesine öncü oldu. Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek “LinkedIn Influencer’lar ile Dijital İçerik Üreticiliği ve Kariyer zirvesi” doğdu.

LinkedIn’de düzenli olarak aktif içerik üreten influencerlar olarak, dijital içerik üretimi, kariyer gelişimi ve girişimcilik konularında bilgi ve deneyimlerimizi, sizi başarıya taşıyacak ipuçlarını ve stratejileri paylaşarak, LinkedIn’in gücünü nasıl etkin kullanabileceğinizi aktaracağız.

Benim de “Dijital İçerik Üreticiliği ile Girişimini Güçlendir” oturumunda konuşmacı olduğum zirve; dijital içerik üreticiliği konusunda ilham arıyorsanız, sizin için çok doğru yer olabilir.

10 Haziran’da bizimle birlikte olmak isteyenleri Levent 199 Workinton‘a bekleriz.

Detaylar ve bilet alımı için burayı tıklayabilirsiniz. 

 

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz