Türkiye’nin ilk LinkedIn Influencer Zirvesi Gerçekleşti.

Anlatmayı, konuşmayı bilgimi vizyonumu paylaşmayı daima çok sevdim Bu nedenle de 10 yıldan fazla süredir dijital içeriklerimle yazıyorum, üretiyorum; videolarımla anlatıyorum, konuşuyorum.

Bunca sene boyunca gerek kendi mesleğim gerekse dijital içerik üreticisi olarak bir çok zirveye, etkinliğe, kongreye katıldım. Harika insanlar tanıdım. Bu nedenle kendimi çok şanslı hissediyorum.

LinkedIn başta olmak üzere, stratejik dijital içerik üretimi, LinkedIn kullanımı, girişimcilik ve markalaşma konularında deneyimlerimi ve önerilerimi paylaşma imkanı bulduğum “LinkedIn Influencer’ları ile Dijital İçerik ve Kariyer Zirvesi”, 10 Haziran 2023 Cumartesi günü Workinton ‘da gerçekleşti.

 

  • Pandemi sonrası sektörde zamanı gelmiş olan ve ilk kez yapılan bir etkinlikle, uzun süren pasımızı attık.
  • Takipçilerimizle, sevenlerimizle yüzyüze geldik. Etkinlik boyunca ilham veren paylaşımlar dinledik.
  • Son ana kadar ilgisi en top seviyede olan, sorularını soran dinlemek öğrenmek isteyen, çok bilinçli ve niş bir hedef kitlenin karşısında konuştuk, anlattık. Bu nedenle bize ayrılan süreyi bile aştık 🙂
  • Etkinlik sonrası yapılan paylaşımlar ile yarım milyonu aşan erişimlere imza attık.Ve bir kez daha anladık ki yola çıkınca yol görünüyor; bunun devamı da çok güzel gelir lakin ilk olmak daima çok kıymetlidir.Bu etkinliğe imza atan Stradesco Dijital Ajans ‘a, konuşmacı değerli isimlere, sponsorlara, katılan herkese ve emeği geçen herkese kalpten teşekkürler
Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz