Erkek, naz niyaz yapmaaaaazzzz!

Bence aşağıda okuyacaklarınızı yapan beylerin bir şeyleri kavramaları gerekiyor 🙂

Kendilerine (onların da beğendiği, hoşlandığı bir kadın) ilgi gösterdiğinde veya onlara karşı olan ilgisini, sevgisini açıkça göstermesi halinde, bundan çokta havalara girmemeleri, kasılıp kalmamaları ve hülasada kendilerini bir şey sanmamalarıdır 🙂

“Ben bişeyim ama!” diyenleriniz olabilirlerJ kabul ancak önemli olan, kendilerine ilgisini veya beğenisi belirten kadın karşısında, “Ooooo ben neymişim agaJ Dur bi dakka, ehem pehem…” diye sanrılara kapılaraktan kafalarını bir milyon yapmamalarıdır.

Çünkü asıl sınavları o noktada başlıyor.

Beğenisini, ilgisini, hoşlantısını artık ne derseniz deyin, karşısındaki erkeğe gösteren kadın, o andan itibaren alıcılarını ve dahi tarayıcılarını çok daha kuvvetli olarak açıyor. Buna karşılık, karşısında geri vitese takan, istemem ama yan cebime koyvari hareketler sergileyen veya anında kasılarak ne oldum havalarına girip kendini geri çeken erkek, bu oyunda eksileri beşer, onar toplamaya başlıyor. Ve ne yazık ki kadının radarı bunu öyle güzel saptıyor ve kalbinde belliyor ki beyler, bir daha ağzınızla kuş tutsanız; sizin de işiniz “seni görmem imkansız imkansız, rüyalarım olmasa…” moduna kalmış oluyor böylelikle 🙂

Onun için kendini bilen, vücud adeleleri olduğu kadar kalp kasları da güçlü olan coolluğun kitabını yazmış olan erkek, kendisinin de hoşlandığı ve ilgisini ona doğru yönelttiğini açıkça gördüğü kadına karşı, normalden on kat daha dikkatli olması gerektiğini doğal olarak(!) bilir.

Naz erkek tarafından yapılmaaaaaazzz!

Erkek, naz niyaz yapmaaaaazzzz!

Bu feminen tavırlar, yiğit, cevval, cabbar, zeki aynı zamanda ahlaklı bir er kişiye yakışmaz!

Bunu bir kere anlamak ve iyice bellemek gerek. Şimdi hiçbir cesur yürek erkek okuyucum çıkıpta, ben naz niyaz ediyorum demez, demeyecektir 🙂 Ama, yukarıda anlattığım şekilde bir an olsa dahi gaflete kapılmış, susuvermiş veya şaşırmış ifadesini suratına yapıştırmış veya kendince geri vitese takmış olanınız varsa,  ne dediğimi onlar daha iyi anlayacaklardır 🙂

(eğer siz de o kadından hoşlanıyor, beğeniyorsanız hatta o kadına aşıksanız, seviyorsanız ve siz de onu istiyorsanız tabiî ki)

Yapmanız gereken, kadın size ilgisini, sevgisini belli ettiğinde veya sizinle sevgili olmak istediğini söylediğinde şaşırmış olsanız dahi salisesinde silkinip kendinize gelmeniz bunu belli etmemeniz, kendinizi çekmemeniz, susup bir kenara çekilmemeniz, şaşkoloz gibi kalmayışınız veya “vay ben nasıl bir erkekmişim, ben neymişim be abi, aaa, aaa”  demeyerek o andaki sevgi akışını kabul ederek ona karşılık vermenizdir.

Kaçan kovalanır doğrudur, ama susan, pısan, korkan erkekte bırakılır veya er geç terk edilir.

Susan, korkan, naz-niyaz eden erkek, hiçbir zaman gerçek bir kadınla, gerçek bir aşk yaşayamaz. Sadece öylece yaşar ve ölüüüüür gider.

Benden söylemesi…

Bu böyledir 🙂

 

Banu Çakar
banu@banucakar.com
Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz