PERYÖN İK BLOG YARIŞMASI 2014 Başlıyor

Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), bu yıl 22.sini düzenlediği İnsan Yönetimi Kongresi’nde, 2. İK Blog Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturacak.

Türkiye’nin İK Dünyası ve İK Dünyası ile ilgilenen herkes, kullanacağı oylarla en sevdiği ve beğendiği başarılı İnsan Kaynakları bloglarını ve bloggerlarını seçiyor !

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan yarışmada, geçen sene olduğu gibi insan kaynakları’nın nabzını tutan, kendilerine özgün tarzları ile beğeni ile takip edilen insan kaynakları dünyasının blogları arasında en çok oyu alan ilk 3 blog seçilip ödüllendirilecek.

Tüm İK profesyonellerinin izlediği bu yarışmaya (eğer blogunuz İK ile ilgili ise) katılmanızı ve şansınızı denemenizi mutlaka öneririz. Yarışmaya katılmak isteyen bloggerlar adaylık başvurularını 10.09.2014 – 01.10.2014 tarihleri arasında yapmış olmaları gerekiyor.

PERYÖN websitesi www.peryon.org.tr anasayfası üzerinde bulunan PERYÖN İK Blog Ödülleri 2014 sayfasındaki, “Katılım Şartlarını” inceleyerek “Başvuru Formu”nu doldurup bu alanının ilk ve tek prestijli blog yarışmasın için resmi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi oylama 02.10.2014 – 26.10.2014 tarihleri arasında, www.peryon.org.tr ve www.peryonkongre.com sitelerindeki oylama için ayrılan sayfalarda yapılıyor olacak.

Oylamada en çok oyu alan 10 blog ise, PERYÖN İK BLOG YARIŞMASI 2014 JÜRİSİ tarafından 27.10.2014 – 04.11.2014 tarihleri arasında değerlendirilecek ve ilk üç açıklanacak.

Jürinin belirdiği  PERYÖN İK BLOG yarışması finalistleri, PERYÖN  22.İnsan Yönetimi Kongresi ikinci günü açılışında düzenlenen (5 Kasım 2014 / 9:00) ödül töreninde EAPM (European Association For People Management) Başkanı IZY BEHAR elinden ödüllerini alacaklar.

Tüm İK blog ve blog yazarlarına başarılar dilerim 🙂

Not: Peryön İK Blog Yarışması 2014 seçme&değerlendirme jürisinde yer aldığımdan yarışmaya katılmıyorum.

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz