Linkedin’i Profesyonel Kullanmak İster misiniz?

 Kişisel / Kurumsal Linkedin profil hizmetlerimizde 2,5 yılı geride bırakıyoruz. Bu süre içerisinde farklı disiplinlerden pek çok iş insanının ve sektörünün büyük kurumlarının tercihi olduk-olmaya da devam ediyoruz. Linkedin zaman zaman kullanım amacı ile tam anlaşılamasa da ülkemizde her geçen gün daha da çok büyümeye ve önemsenmeye devam edecektir. Yeni mezun olabilirsiniz ya da yönetici olabilirsiniz, girişimci olabilirsiniz. Amacınıza uygun şekilde LinkedIn’de varolabilir ve kişisel-kurumsal markanızı geliştirebilirsiniz. Sizin de doğru, güçlü ve etkili bir Linkedin profiliniz olabilir. Bu denli ciddi öneme sahip bir sosyal medya kanalını daha doğru ve etkin kullanarak, iş hayatındaki başarınızı artırabilirsiniz. Linkedin profiliniz bu özeni hakediyor.

 

Dünya çapında kullanılan ve süratle büyüyen profesyonel sosyal platform olan Linkedin iş bulmak, işi geliştirmek – değiştirmek ya da yeni girişimlerde bulunmak isteyenlere yönelik birçok olanak içeriyor.

 

Linkedin’i doğru ve etkili kullanmak için Linkedin Profil hizmetlerimizin yanısıra, uygulamalı “Profesyonel Linkedin Kullanımı (Linkedin Branding)” canlı online eğitimimizden yararlanabilirsiniz. Güçlü ve doğru bir LinkedIn profilinin nasıl olması gerektiği, doğru ve etkili bir LinkedIn kullanımının nasıl yapılacağı birebir, örneklerle ve detaylı şekilde aktarılır. Dünya’dan ilham veren muhtelif örnekler paylaşılır. LinkedIn’da kişisel markasının etkili olmasını isteyen çalışan ve/veya iş arayan bireyler, her seviyedeki yöneticiler için uygundur.

 

LinkedIn’i iyi, güçlü ve doğru kullanarak bağlantılarınızı artırabilir, iş fırsatlarını takip edebilir, kişisel markanızı inşa edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tüm bilgileri kompakt bir eğitimde bir araya getirdik.

Profesyonel Linkedin Kullanımı (Linkedin Branding) Eğitimi :

İçerik :

  • LinkedIn nedir?
  • LinkedIn profili oluşturmak (Yıldız Seviye)
  • LinkedIn’i stratejik ve doğru kullanmak (iş aramak, paylaşım yapmak)
  • LinkedIn’de kişisel marka inşa etmek
  • Profesyonel bir network oluşturmak
  • Network’ü fırsatlar için değerlendirmek
  • LinkedIn iletişim stratejileri
  • Örnekler / Sorularınıza cevaplar

 

Eğitim Süresi : 2 saat

Eğitim Lideri : Banu Çakar

Eğitim sonunda, kendi profilinizin durumunu net şekilde görebilecek, gerçekleştireceğiniz aksiyonları öğrenecek, profilinizi nasıl kullanmanız gerektiğini açık olarak kavrayacaksınız.

Canlı online eğitimlerimiz Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel özgeçmiş hazırlama, Linkedin profil hizmetleri, işe alım/mülakat süreçleri, stratejik kariyer tasarımı ve yönetimi, liderlik gelişimi ve yetenek yönetimi konularında sahip olduğumuz kapsamlı ve uzman tecrübeden online eğitimlerimizle kolaylıkla faydalanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Derste görüşmek üzere…:)

 

Online eğitimlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için tıklayın.

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz