Nerede olduğunuzla değil, nerede olacağınızla ilgilenin!

 

👉Çok çalışmak artık bir rekabet avantajı değil!

Rekabet avantajınızı kişisel kariyer markanızı inşa ederek, bilinir, bulunur, okunur ve görünür bir uzman olarak sağlayabilirsiniz.

👉Yetenekli olmanız ya da bir işte iyi bir konumda çalışıyor olmanızda tek başına yeterli değil.

Değerinizi doğru sunabilmeli ve klişeleri aşabilmelisiniz.

Meslek hayatımda, insan kaynakları ve profesyonel kariyer hizmetleri alanlarında etkili sonuçlara ulaşılmasını sağlayan tüm deneyim ve uzmanlıklarıma dayanan bu rafine içeriklere, online kurs yapısı ile artık daha çok insan kolaylıkla ulaşıp, zaman ve mekan bağımsız faydalanabilecek.


Kariyerde Akıllı Markalaşma/Ustalaşma, İş Avlama, Özgeçmiş ve Linkedin konularında

içerikleri ile Türkiye’de ilk niteliğinde olan online eğitimler…

 

– Profesyonel Eğitim Videoları
– Spesifik Kaynaklar
– Özel İçerikli Dökümanlar
– Kritik Vizyon, Niş Bilgi, Stratejik Yöntem & Taktikler

 

  • Kariyerde Akıllı Markalaşma (Etkili bir Kilit Kişi ve Görünür Uzman Olma) (2 Saat 16 Video)
  • İstediğiniz İşi Nasıl Avlarsınız? (İş Bulmanın Anatomisi) (2 saat 18 Video)
  •  2 Eğitim, Toplam 4 saat eğitim süresi, 34 ders içeriği

 

Smart CareerBRAND – “Kariyerde Akıllı Markalaşma” eğitiminde, kariyerde markalaşma ile ilgili stratejik bilgileri, ne olduğunu ve neden önemli olduğunu, nasıl oluşturabileceğinizi, gerekli olan yol haritasını ve ihtiyacınız olan kritik araçları, alanınızda nasıl bir etkili kilit kişi olabileceğinizi, bir kurumda çalışıyorsanız markanızı nasıl yöneteceğinizi ve görünür uzman olmanın bileşenlerini öğrenebilirsiniz.

(Aktardıklarımı dikkatle takip ederek, “Görünür Uzman” (Visible Expert) stratejinizi kurgulamanızı ve uygulamanızı öneririm) 

Smart CareerBOOST – “İstediğiniz İşi Nasıl Avlarsınız?” eğitiminde, değerinizi ve sağlayacağınız faydaları en doğru şekilde aktararak alışılagelmiş klişelerin dışında yöntemlerle de kendi iş fırsatlarınızı yaratabileceğinizi ve nasıl rekabet avantajı sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerden tek olarak faydalanabileceğiniz gibi, avantajlı fiyat seçeneği ile 2’li paketi de tercih edebilirsiniz. 

Eğitime/eğitimlere hemen başlayıp; kariyerinizde markalaşma yolculuğunuzu daha stratejik ve profesyonel hale getirebilirsiniz.

 

****
Bundan 5 yıl önce bu hayali kurduğumda ve bir kaç kişiyle görüştüğümde ya anlamamışlardı ya  çok uçuk fiyatlamalar yapmışlardı 🙂 Her şey vaktine esirdir sözü kendini bir kez daha realize etti. Geçen yıllarda aklımın bir köşesindeki bir iş adımım olarak zamanını bekleyen bu hayalim 2023 yılı Mart ayında gerçek oldu. Nakış gibi işlenen ve üzerinde çok emek verilen bir proje oldu. Bu süreçte emeği geçen, işinin ehli uzmanlardan oluşan değerli yol arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bu eğitimlerde aktardıklarımı dikkatle ve istikrarla ve sorumlulukla uyguladığınızda kariyerinizde rekabet ve kazanç avantajı sağlayacaksınız. Sizi CareerBRAND Academy’de görmek için sabırsızlanıyoruz.

CareerBRAND Academy Online Eğitim Platformuna gitmek için tıklayın.

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz