Peryön 23.Dönem Yönetim Seçimleri, 26 Mart'ta gerçekleşti.

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği 23. Dönem Yönetim seçimleri, 26 Mart’ta Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşen “Genel Kurul” da belirlendi.

Peryön, 43 yıllık geçmişi olan Türkiye’de insan yönetimine gönül vermiş, dernek, kurullar ve çalışma gruplarında aktif olarak görev almış insan yönetimi profesyonelleri, 5 Şubesi ve 3 bini aşan üyesi sayesinde alanında lider ve gündem belirleyici konumda olan bir dernek.

23.Dönem Genel Başkanı Sevilay Pezek Yangın oldu. Sevilay Pezek Yangın, genel kurul sonrası ilettiği mesajında şunları belirtti :

“PERYÖN’ün Türkiye’de Lider Sivil Toplum Kuruluşu olma vizyonu ve Türkiye’de insan yönetimini geliştirmek misyonu çerçevesinde başarılı uygulamalarımıza devam edeceğiz. Sizlerle daha önce de paylaştığımız gibi yeni dönemde Türkiye’de insan yönetimini geliştireceğine inandığımız aşağıdaki önemli projeleri başlatacağız:

— İnsan yönetimi alanında KOBİ’leri bilgilendirici, geliştirici ve yol gösterici projelerimizle destekleyeceğimiz“KOBİ’lerde İnsan Yönetimi” 

— İş hayatında kadınların yönetici rollerini üstlenmeleri, kadın lider sayısı ve etkinliğini artırmayı amaçlayan “Kadın Liderlerin Gelişimi”

— İnsan yönetimini geliştirmeye gönüllü tüm üyelerimizi kucaklayacak, PERYÖN’e yakınlaştıracak, gönülden bağlanacakları ve insan yönetimine katkıda bulunurken kendileri için de fayda yaratacakları projeleri hayata geçirmeyi hedeflediğimiz “Üyelik ve İş Geliştirme”

— Türkiye İnsan Yönetimini etkileyen kanun, kural ve uygulamalarla ilgili proaktif ve etkin olmamızı sağlayacak projeler geliştirip, liderliğini üstleneceğimiz “Kamu İlişkileri”

— Tecrübeli, tecrübesiz, uzman, yeni mezun tüm üyelerimizin güçlü yönleriyle projelerimize ve derneğimizin gelişimine katkıda bulunacakları “komite” işleyiş projelerini hayata geçireceği “Yetenek Havuzu”

Projelerle ilgili önümüzdeki haftalarda sizleri detaylı bilgilendireceğiz. Bireysel ve Kurumsal olarak katkılarınızla yeni dönemde derneğimizi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. Türkiye İnsan Yönetimi Derneğinin (PERYÖN) 23. Dönem Yönetim Kurulu üyeleri olarak desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.”

Yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun diyor, nice güzel işbirliklerinde beraber olmayı diliyoruz 🙂

Not –  : 23. Dönem Yönetim Kurulu için tıklayın. 

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz