Peryön İK Blog Ödülleri 2015 Başladı

Türkiye’de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), bu yıl 16-17 Kasım 2015 tarihlerinde 23.cüsünü düzenleyeceği İnsan Yönetimi Kongresi’nde, 3. İK Blog Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturacak.

Türkiye’nin İK Dünyası ve İK Dünyası ile ilgilenen herkes, kullanacağı oylarla en sevdiği ve beğendiği başarılı İnsan Kaynakları bloglarını ve bloggerlarını seçiyor !

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan yarışmada, geçen sene olduğu gibi insan kaynakları’nın nabzını tutan, kendilerine özgün tarzları ile beğeni ile takip edilen insan kaynakları dünyasının blogları arasında en çok oyu alan ilk 3 blog seçilip ödüllendirilecek.

Kongrede tüm İK profesyonellerinin derece kazanan blog sahiplerini izlediği bu yarışmaya (eğer blogunuz İnsan Kaynakları ile ilgili ise) katılın ve şansınızı mutlaka deneyin.

Yarışmaya katılmak isteyen bloggerların adaylık başvurularını 01.10.2015 – 14.10.2015 tarihleri arasında yapmış olmaları gerekiyor.

Resmi oylama 19 Ekim 2015 – 03 Kasım 2015 tarihleri arasında www.peryon.org.tr ve www.peryonkongre.com sitelerindeki oylama için ayrılan sayfalarda yapılacak.

En çok oyu alan 10 blog, jüri  tarafından değerlendirme esaslarına göre değerlendirilerek, 1.,2.ve 3.cüyü belirlenecek.

Tüm İK blog ve blog yazarlarına başarılar dilerim 🙂

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz