Fark yaratan bir çalışan mı olmak istiyorsun?

Bu video, FARKLI düşünenlere, dünyayı FARKLI görenlere, yaptığı iş ne olursa olsun onunla FARK yaratanlara, uyumsuzlara, statükoya meydan okuyanlara, delilere, cesurlara, dahilere, yuvarlak deliklerdeki karelere…

En çok sorduğunuz sorulardan biri de buydu :

Nasıl fark yaratan bir İK’cı olabilirim ? / Nasıl fark yaratan bir çalışan olabilirim ? / Yaptığım işte nasıl fark yaratabilirim?

Cevaplarım bu videoda…

p.s. Biraz uzun oldu, kabul 🙁 ama konu çooookk kallavi, ee siz istediniz ben anlattım, bu nedenle anca bu kadar 🙂

***** 01 Temmuz 2017 tarihine kanalımdaki bu videonun altına ve/veya ınstagramdaki bu video tanıtımını yaptığım post’un altına, videonun konusu hakkında yani fark yaratan bir çalışan olmak ile ilgili kendi görüşlerini “EN FARK YARATAN/YARATICI” şekilde aktaran 1 kişiye HEDİYELERİM VAR !
Bol şans…

Hadi bakalım dünyayı değiştiren ve değiştireceğini düşünen çılgınlara, kendisi ve işi ile FARKINI GÖSTERENLERE selam olsun…

**************

Youtube kanalımın üzerine daha fazla eğilmeye başladığım son bir ay içerisinde, videolarımın içeriğini şekillendirirken en önemli nokta, sizlerden gelen sorulara cevap kaynağı sağlayabilmekti. Çünkü insan kaynakları dünyasına dair merak edilen çok şey var.
İlginiz ve her zaman esirgemediğiniz desteğiniz için teşekkür ederim.
Youtube kanalımda hedefim, sorularınıza cevap bulabilmeniz ve merak ettiklerinizi sorup öğrenebilmeniz.
Çünkü bu kanal, kendim için olduğu kadar SİZİN İÇİN var.
Kanalımın içeriğini sizlerden gelecek sorular, konular, en çok merak ettikleriniz şekillendiriyor/şekillendirmeye devam edecek.
Bu nedenle yorum ve görüşleriniz benim için çok kıymetli.
İletmeyi ve kanalıma abone olmayı ihmal etmeyin 🙂

Sevgiler

https://www.youtube.com/watch?v=fwEWfpm2LjE&t=2s

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz