“The Story of HR” / İşveren Markası Zirvesi (11 Nisan 2019)

Literatüre 2000’li yıllardaki kuşakların ve iş yapış biçimlerinin dönüşmeye başlamasıyla giren “İşveren Markası”nın dünden bugüne yolculuğu 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek zirvede masaya yatırılacak.

Zirvede, işveren marka stratejisi oluşturulurken nelere dikkat edilmesi gerektiği; geleneksel İK pratikleri, disiplinler arası çalışma yöntemleri ve iş birlikleri temel alınarak yanıtlandırılacak. Dünyadan ve ülkemizden öncü işveren markası profesyonel ve liderleri aşağıdaki sorularla “İşveren Markası”nın geleceğine yön verecek:

Çalışan bağlılığı nedir? Cazip işyeri nasıl olunur? Yeni nesil çalışanlar işyerlerinden ne bekliyor? Dijital dönüşüm ve çeşitlilik departmanlar arası iletişimi nasıl etkiliyor? Geleceğin işveren markası trendleri nedir?

Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren Employer Brand Summit 2019 – İşveren Markası 2019 bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan 2019 tarihinde, Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit – İşveren Markası Zirvesi, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile sinematografik akışta katılımcılarla buluşacak. Konuşmacılar, işveren markası kavramını “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatarak, katılımcılara ilham verecek.

Employer Brand Summit hakkında daha detaylı program (konuşmacılar, konular…vb) ve katılım için gereken tüm bilgileri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.employerbrandsummit.com

p.s. Biz de zirveye katılım sağlayacak, değerli konuşmacıları dinleyeceğiz.

Görüşmek üzere…

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz