Top 3 Liderlik Kitabı

Bu videomda, liderliğe kendi bakış açınızı, kendi liderlik teorinizi oluşturabilmeniz için en etkili LİDERLİK kitaplarından üç tanesini öneriyorum. Kendimi nasıl geliştirebilirim diye soranlara bir video daha 🙂

J.Gitomer – Liderliğin Kutsal Kitabı
R.Greene – Baştan Çıkarma Sanatı
R.Price / R.Lisk – 4/4’Lük Lider

Pahallı eğitimlere gitmeden, dünya para verip zirve ve seminerlere katılmadan da liderliğinizi geliştirebilirsiniz. Önerdiğim bu kitapları okuduğunuzda veya dikkatle incelediğinizde rahatlıkla kendi liderlik bakış açınızı ve kendinize ait liderlik teorinizi oluşturabilirsiniz.

************
Youtube kanalımında, videolarımın içeriğini şekillendirirken en önemli nokta, sizlerden gelen sorulara cevap kaynağı sağlayabilmekti. Çünkü liderliğe ve insan kaynakları dünyasına dair merak edilen çok şey var. İlginiz ve her zaman esirgemediğiniz desteğiniz için teşekkür ederim.
Youtube kanalımda hedefim, sorularınıza cevap bulabilmeniz ve merak ettiklerinizi sorup öğrenebilmeniz. Çünkü bu kanal, kendim için olduğu kadar SİZİN İÇİN var.

Kanalımın içeriğini sizlerden gelecek sorular, konular, en çok merak ettikleriniz şekillendiriyor/şekillendirmeye devam edecek.

Bu nedenle yorum ve görüşleriniz benim için çok kıymetli. İletmeyi ve kanalıma abone olmayı ihmal etmeyin 🙂

Abone olmak için bu linki tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/CAZeMo

Unutmayın; Liderlik unvanınızda değil, ruhunuzdadır.

Sevgiler

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz