17 Kasım’da İmza Günümde Buluşuyoruz

2012 yılının Mayıs ayında bir akşam üstü köprüden Anadolu yakasına geçerken, birden dedim ki; “Ben kitap yazacağım”
Yanımdaki arkadaşım suratımın ortasına “ne diyon sen nerden çıktı şimdi bu” edasıyla boş boş bakmıştı.
Hakikaten nereden esmişti bilmem ama secret kitabında yazan şey bana gerçek olmuştu; diyordu ki; “kalbine ilham edilmiş bir hissin varsa ona güvenmeli ve harekete geçmelisin” 

Ben de öyle yaptım.
O güne kadar sadece okuyucu olan ben kitap yazmaya soyunmuştum. Bunu söylediğim günden 4 ay sonra kitabımı bitirdim.

Sonraki 1 yıl yayınevi yayınevi dolaştım (-ki S.Stallone’yi ve yazdığı Rocky filminin senaryosunu beğenmedikleri gibi-) herhalde ne beni ne de yazdıklarımı beğenmemiş olacaklar ki sürecim zaman aldı. Sonunda ilk yayinevimle anlaştım ve ilk kitabim Ruhunla Düşün ‘ü 2014’te çıkardım. Sonra kurumsal hayat, iş güç tantanası derken kabul ediyorum, biraz ihmal ettim.

2016’da gene içimdeki ilham demonu konuşmuş olacak ki; “Ben 2.kitabımı yazacağım” dedim. Yine herkes suratımın ortasına boş boş baktı. (Ki ben alışkındım😉)

Türkiye’nin Ruhsal Zeka (SQ) alanında araştırmalar yapan, blog yazıları ve kitap yazan ilk kadını olmama rağmen, janjanlı zirvelerde yurtdışından fıtı fıtı gelip “ruhsal zeka” diye bir şeyi anlatacak olsa avroları bayılacak olanlar henüz mevzuyu anlamadı; görse bile umursamadı, burun kıvırdı; yayınevleri de keza öyle! Ama ne diyorum; bahane bulmayacaz devam edecez çalısmaya. Ben de öyle yapıyorum/yapmaya çalışıyorum.

Ve 2.kitabim Ruhsal Zeka (SQ) – İyi İnsan ‘da bu yıl Haziran ayında sizlerle buluştu.

Sadece bir kitap değil, bir hayal, bir niyet, bir hayat ve ben…

Şimdi sıra bir diğer hayalime geldi.

 

Tüyap 37.İstanbul Kitap Fuarı‘nda sizlerle buluşuyoruz. Tanışalım, konuşalım, sarılalım. Çünkü bu benim icin sadece bir kitap imzası değil, bir hayalin gerçekleşmesi ve bir olan gönüllerin buluşması 👫👫👫👫

Gelirsiniz değil mi? Çıkın çıkın gelin.

Tarih saat ve stand bilgileri fotoda…👆

Fuar süresince de kitabım İyi İnsan’ı ilgili standtan alabileceksiniz.

Not: Kitap fuarı, ögrenci, öğretmen ve emeklilere giriş ücretsiz…

Fuar 10 Kasım tarihinde başlayacak, 18 Kasım 2018 Pazar günü bitecek. Biletinizi önceden online olarak alıp sıra beklemeden giriş yapabilirsiniz.

Detaylar için tıklayın.

Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz