4 Yorum Var
 • Murat büyükbirer
  Posted at 22:35h, 09 Mart Cevapla

  Merhaba Banu Hanım makalebiz gerçekten ilgi çekici. Ben Atatürk Üniversitesi iktisat mezunuyum. Bi gazeteden insan kaynakları için çağrıldım. Görüşmeye çağıran bayan cv de excel iyi demişsiniz buna istinaden çağırdım dedi geldiğinizde ufak bi sınavımız olacak dedi muhtemelen excel ile ilgili olduğunu düşünüyorum. 12 martta görüşmeye gidicem kaç günden beri excel de tablo oluşturmakta bakıyorum o kadar excel bilgim yok sizce neler sorulur ve excel sınavında nasıl bi mülakat ve sınav ile karşı karşıya kalabilirim. Çok teşekkür ederim.

 • Enes yucel
  Posted at 21:12h, 31 Temmuz Cevapla

  Banu hanim ben kurslara baktim. Buldugum tek kurs kariyeradam insan kaynaklari uzmanligi adli online egitimdi. Bunun yaninda SAP HR modulunu ogrenmek icin kursa yazildim. Son olarak gazetecilik yani iletisim gakultesi mevzunuyum. Sizce attigim adimlarda durup degerlendirmem gereken yada bu adimlara eklemem gereken seyler varmi.

  • Banu Çakar
   Posted at 12:08h, 20 Ağustos Cevapla

   Merhaba, adımlarına eklemen gereken başka şeylerin olup olmadığını YouTube kanalımdaki videoları izleyerek bulabilirsin. Videolarımda işinize yarayacak pek çok bilgi paylaşıyorum. Başarılar, selamlar

 • Suat Arıtı
  Posted at 14:40h, 13 Ocak Cevapla

  Merhabalar,
  Ben 1988 doğumluyum, bayanım.ik da ilerlemeyi okadar çok istiyorum ki. İk da çalışmanın bir yaşı var mıdır acaba? İlk aşama olarak ik da çalışmak için neler yapmalıyım?
  Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Yorum Yaz